Διακρίσεις των ομάδων μας

σε διαγωνισμούς ρομποτικής
    • 1η Θέση
      Ομάδα: Robotica.gr Path

      1η ΘέσηΟμάδα: Robotica.gr Path

    • 1η Θέση4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Path
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 16/02/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μητρέλης Απόστολος
      Βαφέας Θοδωρής
      Δαβίλλας Παναγιώτης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Capacitors (Robotica.gr)

      1η ΘέσηΟμάδα: Capacitors (Robotica.gr)

    • 1η Θέση3ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Capacitors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 17/2/2018
      Μαθητές/τριες:
      Κατσαρός Γιώργος
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Le Velo

      1η ΘέσηΟμάδα: Le Velo

    • 1η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Λυκείου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

      1η ΘέσηΟμάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

    • 1η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Καραγεωργόπουλος Μάριος-Κανέλλος
      Ντούβας Γιώργος
      Παπαναστάσης Νίκος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

      1η ΘέσηΟμάδα: Le Velo (Robotica.gr)

    • 1η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Λυκείου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)

      1η ΘέσηΟμάδα: Wizzards (Robotica.gr)

    • 1η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Μυρίλλας Θεόδωρος
      Παπανικολάου Κωνσταντίνος
      Παπανικολόπουλος Χρήστος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Ν1

      1η ΘέσηΟμάδα: Ν1

    • 1η Θέση2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Ν1
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 18/3/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Θεόδωρος
      Πέττας Παναγιώτης
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Ατματζίδη Ειρήνη

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)

      1η ΘέσηΟμάδα: Minifigs (Robotica.gr)

    • 1η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κωνσταντίνος Βδοκάκης
      Μαριλένα Μπουρλέσσα
      Χαράλαμπος Κούτουλας
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Robotica 04

      1η ΘέσηΟμάδα: Robotica 04

    • 1η Θέση1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica 04
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/4/2016
      Μαθητές/τριες:
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Παπασπυρόπουλος Χρήστος

      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Robotica 04

      1η ΘέσηΟμάδα: Robotica 04

    • 1η Θέση1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica 04
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 20/3/2016
      Μαθητές/τριες:
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Παπασπυρόπουλος Χρήστος

      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1η Θέση
      Ομάδα: Λουαίοι

      1η ΘέσηΟμάδα: Λουαίοι

    • 1η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Λουαίοι
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 14/6/2015
      Μαθητές/τριες:
      Βδοκάκης Κωνσταντίνος
      Κούτουλας Χαράλαμπος
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 2η Θέση
      Ομάδα: Robotica.gr D4

      2η ΘέσηΟμάδα: Robotica.gr D4

    • 2η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D4
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μπουρλέσσας Λαμπρινός
      Κωνσταντινοπούλου Πένυ

      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • 2η Θέση
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)

      2η ΘέσηΟμάδα: Linkage (Robotica.gr)

    • 2η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Κωνσταντίνος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Χαρίτος Κωνσταντίνος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 2η Θέση
      Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)

      2η ΘέσηΟμάδα: Spinners (Robotica.gr)

    • 2η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βδοκάκης Κωνσταντίνος
      Κούτουλας Χάρης
      Μπουρλέσσα Μαριλένα
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 2η Θέση
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)

      2η ΘέσηΟμάδα: Motors (Robotica.gr)

    • 2η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Φώτης Αλεξόπουλος
      Γιώργος Δανελάτος
      Αγησίλαος-Χριστόφορος Οικονόμου
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 2η Θέση
      Ομάδα: Le Velo

      2η ΘέσηΟμάδα: Le Velo

    • 2η Θέση1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/4/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 2η Θέση
      Ομάδα: Le Velo

      2η ΘέσηΟμάδα: Le Velo

    • 2η Θέση1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 20/3/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 3η Θέση
      Ομάδα: Robotica.gr G2

      3η ΘέσηΟμάδα: Robotica.gr G2

    • 3η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G2
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Κωνσταντινόπουλος Δημήτρης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 3η Θέση
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)

      3η ΘέσηΟμάδα: Wizzards (Robotica.gr)

    • 3η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Μυρίλλας Θεόδωρος
      Παπανικολάου Κωνσταντίνος
      Παπανικολόπουλος Χρήστος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 3η Θέση
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)

      3η ΘέσηΟμάδα: Hooks (Robotica.gr)

    • 3η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/7/2016
      Μαθητές/τριες:
      Φίλιππος Αντωνόπουλος
      Άγγελος Γραμμενίδης
      Σωτήρης Σπηλιόπουλος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 3η Θέση
      Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)

      3η ΘέσηΟμάδα: Crossaxles (Robotica.gr)

    • 3η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Ιάσωνας Γιολδάσης
      Παύλος Πέττας
      Κωνσταντίνος Χαρίτος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 3η Θέση
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)

      3η ΘέσηΟμάδα: Hooks (Robotica.gr)

    • 3η ΘέσηWorld Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Φίλιππος Αντωνόπουλος
      Άγγελος Γραμμενίδης
      Σωτήρης Σπηλιόπουλος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας