Συμμετοχές των ομάδων μας

σε διαγωνισμούς
    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr L1

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr L1

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr L1
      Κατηγορία: Regular, Λυκείου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 30/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Κατσαρός Γιώργος
      Καρασάββας Ανδρέας
      Νταλαχάνης Κωνσταντίνος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G2

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr G2

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G2
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 30/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Κωνσταντινόπουλος Δημήτρης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G1

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr G1

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G1
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 30/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μητρέλης Απόστολος
      Βαφέας Θοδωρής
      Φωτήλας Ασημάκης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D4

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr D4

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D4
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 30/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μπουρλέσσας Λαμπρινός
      Κωνσταντινοπούλου Πένυ
      Παπαδοπούλου Σίσσυ
      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G2

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr G2

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G2
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Κωνσταντινόπουλος Δημήτρης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G1

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr G1

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G1
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μητρέλης Απόστολος
      Βαφέας Θοδωρής
      Δαβίλλας Παναγιώτης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D2

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr D2

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D2
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Ορφανουδάκης Δημήτρης
      Γαβριηλίδης Μάρκος
      Παπαδόπουλος Φίλιππος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D1

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr D1

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D1
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Σοφού Νιόβη
      Χαραλαμποπούλου Λουίζ
      Παπαδοπούλου Σίσσυ
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G3

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr G3

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr G3
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Κωνσταντίνος
      Φωτήλας Ασημάκης
      Ζαγορίτης Εμμανουήλ
      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D4

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr D4

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D4
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μπουρλέσσας Λαμπρινός
      Κωνσταντινοπούλου Πένυ

      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D3

      World Robot Olympiad 2019Ομάδα: Robotica.gr D3

    • World Robot Olympiad 2019
      Ομάδα: Robotica.gr D3
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 23/06/2019
      Μαθητές/τριες:
      Κούλης Σωτήρης
      Μπαλάσσης Παναγιώτης
      Παπακώστας Δημήτρης
      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Path

      4ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Robotica.gr Path

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Path
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 17/03/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μητρέλης Απόστολος
      Βαφέας Θοδωρής
      Δαβίλλας Παναγιώτης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Hazze

      4ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Robotica.gr Hazze

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Hazze
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 17/03/2019
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Κωνσταντίνος
      Φωτήλας Ασημάκης
      Ζαγορίτης Εμμανουήλ
      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr SN

      4ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Robotica.gr SN

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr SN
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 16/02/2019
      Μαθητές/τριες:
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Κωνσταντινόπουλος Δημήτρης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Path

      4ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Robotica.gr Path

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Path
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 16/02/2019
      Μαθητές/τριες:
      Μητρέλης Απόστολος
      Βαφέας Θοδωρής
      Δαβίλλας Παναγιώτης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Hazze

      4ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Robotica.gr Hazze

    • 4ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica.gr Hazze
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 16/02/2019
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Κωνσταντίνος
      Φωτήλας Ασημάκης
      Ζαγορίτης Εμμανουήλ
      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • World Robot Olympiad 2018
      Ομάδα: Robotica.gr

      World Robot Olympiad 2018Ομάδα: Robotica.gr

    • World Robot Olympiad 2018
      Ομάδα: Robotica.gr
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2018
      Μαθητές/τριες:
      Κατσαρός Γιώργος
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2018
      Ομάδα: Robotica.gr

      World Robot Olympiad 2018Ομάδα: Robotica.gr

    • World Robot Olympiad 2018
      Ομάδα: Robotica.gr
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 16/6/2018
      Μαθητές/τριες:
      Μυρίλλας Θεόδωρος
      Παπανικολάου Κωνσταντίνος
      Παπανικολόπουλος Χρήστος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2018
      Ομάδα: Robotica.gr

      World Robot Olympiad 2018Ομάδα: Robotica.gr

    • World Robot Olympiad 2018
      Ομάδα: Robotica.gr
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 16/6/2018
      Μαθητές/τριες:
      Κατσαρός Γιώργος
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 3ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Capacitors (Robotica.gr)

      3ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Capacitors (Robotica.gr)

    • 3ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Capacitors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 4/3/2018
      Μαθητές/τριες:
      Κατσαρός Γιώργος
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 3ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Capacitors (Robotica.gr)

      3ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Capacitors (Robotica.gr)

    • 3ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Capacitors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 24/2/2018
      Μαθητές/τριες:
      Κατσαρός Γιώργος
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Le Velo

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Λυκείου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Παγκόσμιος
      Ημερομηνία: 12/11/2017
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Παγκόσμιος
      Ημερομηνία: 12/11/2017
      Μαθητές/τριες:
      Καραγεωργόπουλος Μάριος-Κανέλλος
      Ντούβας Γιώργος
      Μπουρλέσσα Μαριλένα
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Παγκόσμιος
      Ημερομηνία: 12/11/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Κωνσταντίνος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Φωτήλας Ασημάκης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Λυκείου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Warriors (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Warriors (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Warriors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Πανίτσας Γιώργος
      Πανίτσας Δημήτρης
      Σπυρόπουλος Πάρις
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Rockets (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Rockets (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Rockets (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γαβρηιλίδης Μάρκος
      Καρατζάς Πάνος
      Παπαδόπουλος Φίλιππος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: White Dragons (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: White Dragons (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: White Dragons (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γραμμενίδης Άγγελος
      Παπανικολάου Μάριος
      Σπηλιόπουλος Σωτήρης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βδοκάκης Κωνσταντίνος
      Κούτουλας Χάρης
      Μπουρλέσσα Μαριλένα
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Κωνσταντίνος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Χαρίτος Κωνσταντίνος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Καραγεωργόπουλος Μάριος-Κανέλλος
      Ντούβας Γιώργος
      Παπαναστάσης Νίκος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Μυρίλλας Θεόδωρος
      Παπανικολάου Κωνσταντίνος
      Παπανικολόπουλος Χρήστος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Kings N' Queen (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Kings N' Queen (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Kings N' Queen (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 1/7/2017
      Μαθητές/τριες:
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Κατσαρός Γιώργος
      Σταμέλου Μελίνα
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Λυκείου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Masters (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Masters (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Masters (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Αλεξόπουλος Φώτης
      Μαρτίδης Μάριος
      Πεφάνης Άγγελος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Warriors (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Warriors (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Warriors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Πανίτσας Γιώργος
      Πανίτσας Δημήτρης
      Σπυρόπουλος Πάρις
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Τοξότες (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Τοξότες (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Τοξότες (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γκλέτος Αναστάσης
      Μπαλάσης Παναγιώτης
      Παπακώστας Δημήτρης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Robocaptains (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Καραγεωργόπουλος Μάριος-Κανέλλος
      Ντούβας Γιώργος
      Παπαναστάσης Νίκος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Rockets (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Rockets (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Rockets (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γαβρηιλίδης Μάρκος
      Καρατζάς Πάνος
      Παπαδόπουλος Φίλιππος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Spinners (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βδοκάκης Κωνσταντίνος
      Κούτουλας Χάρης
      Μπουρλέσσα Μαριλένα
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Linkage (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Κωνσταντίνος
      Λεβιθόπουλος Χρήστος
      Φωτήλας Ασημάκης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Arrows (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Arrows (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Arrows (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γιολδάσης Ιάσονας
      Πέττας Παύλος
      Χαρίτος Αιμίλιος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: B0$$€$ (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: B0$$€$ (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: B0$$€$ (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Αντωνιάδης Θοδωρής
      Δρίζης Μιχαήλ
      Καραμπούλας Διονύσης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Motors (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Δανελάτος Γιώργος
      Οικονόμου Άγης
      Χαρίτος Κωνσταντίνος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: White Dragons (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: White Dragons (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: White Dragons (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γραμμενίδης Άγγελος
      Παπανικολάου Μάριος
      Σπηλιόπουλος Σωτήρης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Wizzards (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Μυρίλλας Θεόδωρος
      Παπανικολάου Κωνσταντίνος
      Παπανικολόπουλος Χρήστος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Aces (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Aces (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Aces (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Δαβίλλας Παναγιώτης
      Κατσαρός Γιώργος
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Kings N' Queen (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Kings N' Queen (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Kings N' Queen (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Αντωνόπουλος Φίλιππος
      Μέρκος Μάριος
      Σταμέλου Μελίνα
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Ν1 (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2017Ομάδα: Ν1 (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2017
      Ομάδα: Ν1 (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 18/6/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Θεόδωρος
      Μητρέλης Απόστολος
      Πέττας Παναγιώτης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Ν1

      2ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Ν1

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Ν1
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 18/3/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Θεόδωρος
      Πέττας Παναγιώτης
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Ατματζίδη Ειρήνη

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Μ.Πα.Μ.

      2ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Μ.Πα.Μ.

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Μ.Πα.Μ.
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 18/3/2017
      Μαθητές/τριες:
      Μελίνα Σταμέλου
      Μάριος Μέρκος
      Παναγιώτης Δαβίλλας
      Προπονητής/τρια:
      Καΐτσα Κωνσταντίνα

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Νομεράντιοι

      2ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Νομεράντιοι

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Νομεράντιοι
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 18/3/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γιώργος Κατσαρός
      Αναστάσης Μάλλιαρης

      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Ν1

      2ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Ν1

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Ν1
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 5/3/2017
      Μαθητές/τριες:
      Βαφέας Θεόδωρος
      Πέττας Παναγιώτης
      Μητρέλης Απόστολος
      Προπονητής/τρια:
      Ατματζίδη Ειρήνη

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Μ.Πα.Μ.

      2ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Μ.Πα.Μ.

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Μ.Πα.Μ.
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 5/3/2017
      Μαθητές/τριες:
      Μελίνα Σταμέλου
      Μάριος Μέρκος
      Παναγιώτης Δαβίλλας
      Προπονητής/τρια:
      Καΐτσα Κωνσταντίνα

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Νομεράντιοι

      2ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Νομεράντιοι

    • 2ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Νομεράντιοι
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 5/3/2017
      Μαθητές/τριες:
      Γιώργος Κατσαρός
      Αναστάσης Μάλλιαρης

      Προπονητής/τρια:
      Περδίκη Δήμητρα

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/7/2016
      Μαθητές/τριες:
      Ιάσωνας Γιολδάσης
      Παύλος Πέττας
      Κωνσταντίνος Χαρίτος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/7/2016
      Μαθητές/τριες:
      Φίλιππος Αντωνόπουλος
      Άγγελος Γραμμενίδης
      Σωτήρης Σπηλιόπουλος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Motors (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/7/2016
      Μαθητές/τριες:
      Φώτης Αλεξόπουλος
      Γιώργος Δανελάτος
      Αγησίλαος-Χριστόφορος Οικονόμου
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/7/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κωνσταντίνος Βδοκάκης
      Μαριλένα Μπουρλέσσα
      Χαράλαμπος Κούτουλας
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/7/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Nixels (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Nixels (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Nixels (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Θεόδωρος Βαφέας
      Χρήστος Λεβιθόπουλος
      Μάριος Μέρκος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Motors (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Motors (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Φώτης Αλεξόπουλος
      Γιώργος Δανελάτος
      Αγησίλαος-Χριστόφορος Οικονόμου
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Minifigs (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κωνσταντίνος Βδοκάκης
      Μαριλένα Μπουρλέσσα
      Χαράλαμπος Κούτουλας
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Liftarms (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Liftarms (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Liftarms (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κωνσταντίνος Βαφέας
      Ασημάκης Φωτήλας
      Αιμίλιος Χαρίτος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Hooks (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Φίλιππος Αντωνόπουλος
      Άγγελος Γραμμενίδης
      Σωτήρης Σπηλιόπουλος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Gears (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Gears (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Gears (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Θεόδωρος Αντωνιάδης
      Μιχαήλ Δρίζης
      Διονύσης Καραμπούλας
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Flat Panels (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Flat Panels (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Flat Panels (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Πάνος Καρατζάς
      Φίλιππος Παπαδόπουλος
      Κωνσταντίνος Παπανικολάου
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Crossaxles (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Ιάσωνας Γιολδάσης
      Παύλος Πέττας
      Κωνσταντίνος Χαρίτος
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Comb Wheels (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Comb Wheels (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Comb Wheels (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Αναστάσιος Μάλλιαρης
      Χαρίλαος Μπαράκος
      Γεώργιος Τρίγκας
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

      World Robot Olympiad 2016Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)

    • World Robot Olympiad 2016
      Ομάδα: Le Velo (Robotica.gr)
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 19/6/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica 04

      1ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Robotica 04

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica 04
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/4/2016
      Μαθητές/τριες:
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Παπασπυρόπουλος Χρήστος

      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Le Velo

      1ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Le Velo

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 2/4/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica 04

      1ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Robotica 04

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Robotica 04
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 20/3/2016
      Μαθητές/τριες:
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Παπασπυρόπουλος Χρήστος

      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Le Velo

      1ος Παν/νιος για παιδιά ΓυμνασίουΟμάδα: Le Velo

    • 1ος Παν/νιος για παιδιά Γυμνασίου
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 20/3/2016
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Λουαίοι

      World Robot Olympiad 2015Ομάδα: Λουαίοι

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Λουαίοι
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 3/10/2015
      Μαθητές/τριες:
      Βδοκάκης Κωνσταντίνος
      Κούτουλας Χαράλαμπος
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Le Velo

      World Robot Olympiad 2015Ομάδα: Le Velo

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Πανελλήνιος
      Ημερομηνία: 3/10/2015
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Λουαίοι

      World Robot Olympiad 2015Ομάδα: Λουαίοι

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Λουαίοι
      Κατηγορία: Regular, Δημοτικού
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 14/6/2015
      Μαθητές/τριες:
      Βδοκάκης Κωνσταντίνος
      Κούτουλας Χαράλαμπος
      Μάλλιαρης Αναστάσης
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Le Velo

      World Robot Olympiad 2015Ομάδα: Le Velo

    • World Robot Olympiad 2015
      Ομάδα: Le Velo
      Κατηγορία: Regular, Γυμνασίου
      Επίπεδο διαγωνισμού:
      Περιφερειακός Δυτικής Ελλάδας
      Ημερομηνία: 14/6/2015
      Μαθητές/τριες:
      Κολλιοπούλου Όλγα
      Μπουρλέσσα Ελευθερία
      Καμπούρη Ευδοκία
      Προπονητής/τρια:
      Τσιμπούρης Ανδρέας